فرم استخدام

درخشش شرکت پالایش نفت آفتاب در همایش صنعتگران هرمزگان

شرکت پالایش نفت آفتاب با افتخار در همایش تجلیل از صنعتگران و معدنکاران نمونه هرمزگان، به‌عنوان واحد نمونه صنعتی شهرستان بندرعباس معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آفتاب؛ همایش تجلیل از صنعتگران و معدن‌کاران نمونه هرمزگان با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه امام سجاد (ع)، مدیر کل صمت و برخی مدیران و صنعتگران هرمزگان برگزار شد که شرکت پالاش نفت آفتاب به‌عنوان صنعتگر نمونه بندرعباس در این همایش انتخاب و تجلیل شد.

در لوح تقدیر اهدایی همایش تجلیل از صنعتگران و معدنکاران نمونه هرمزگان به این شرکت آمده است:

جناب آقای محمد مهدی دوستی

مدیریت محترم شرکت پالایش نفت آفتاب

سرمایه پایدار و ماندگار هر قوم و ملتی دسترنج اوست که جز با کار و تلاش فعالان تولید، صنعتگران و معدن‌کاران آن ملت بدست نمی‌آید. به‌یقین دست‎های پر توان این عزیزان است که چرخ‎های اقتصاد میهن اسلامی و عزیزمان را می‌گرداند و افق‎های روشن را در جهت رسیدن به استقلال و خودکفایی مسیر می‎سازد.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال “جهش تولید با مشارکت مردم” نامگذاری شده است. ضمن گرامی‌داشت روز ملی صنعت و معدن، انتخاب شما به‎‌عنوان واحد نمونه صنعتی شهرستان بندرعباس در سال 1402 که تبلور تلاش، موفقیت و مدیریت به‎‌جای جناب‌عالی است را تبریک عرض نموده و امید است با تکیه بر توان ملی و بومی و با بهره‌گیری از تجربیات و همه ظرفیت‌ها و فرصت‌های فراهم شده در حوزه صنعت و معدن، شاهد رفع موانع موجود بر سر راه تولید و رونق شکوفایی، اقتصادی روز افزون باشیم. سعادت، سلامت، عزت و سربلندی را برای همه خدمتگذاران نظام جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند منان آرزومندم.

گفتنی است؛ مهندس امین، به‌عنوان نماینده شرکت پالایش نفت آفتاب، لوح سپاس و تندیس این همایش را از دستان مسئولان هرمزگان دریافت و این موفقیت را به همکاران و تیم‌کاری شرکت تقدیم کرد.