آزمایشگاه تخصصی شرکت پالایش نفت آفتاب

آزمایشگاه تخصصی شرکت پالایش نفت آفتاب، یک آزمایشگاه خصوصی،  معتبر، تجاری و مستقل است که در سال ۱۳۹۲ هم‌زمان با آغاز فعالیت پالایشگاه ایجاد شده است.

این آزمایشگاه که با هدف ارتقای سطح کیفی محصولات و برآورده ساختن سطح رضایت مشتریان تاسیس شده، توانسته است با کسب تأییدیه‌ لازم مربوط به کیفیت محصولات از مراجع معتبر ملی و بین‌المللی، تأیید صلاحیت و دریافت گواهی نامه‌ ۱۷۰۲۵  در سال ۱۳۹۵ و تمدید این گواهینامه در مراحل مختلف، توانایی و تعهد خود را در خصوص انجام صحیح روش‌های آزمون و تضمین کیفیت نتایج ارائه شده به اثبات برساند.

آزمایشگاه شرکت با رعایت اصل مشتری مداری و حفظ اسرار مشتریان توانسته توجه شرکت‌ها تولیدی و بازرسی ملی و بین‌الملی ( SGS ، اطلس)  را به خود جلب کرده و قراردادهای موفقی را با این شرکت‌ها منعقد کند.

دریافت گواهینامه‌ تأیید صلاحیت آموزشی در خصوص قیرهای نفوذی و ویسکوزیته گرید، از اداره استاندارد استان هرمزگان را نیز می‌توان از توانمندی‌های این آزمایشگاه برشمرد.

Aftab Oil Refining

آزمایشگاه این شرکت با بهره‌مندی از تیم مدیریتی و کارشناسان آموزش دیده و تعامل بسیار نزدیک با اداره استاندارد استان هرمزگان، به عنوان آزمایشگاه آکرودیته و همکار سازمان استاندارد تمام تلاش خود را در مسیر تولید محصول با کیفیت برای تولید کنندگان داخلی به کار گرفته است که به سبب این تلاش بی وقفه، در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۸ موفق به دریافت جایزه‌ واحد نمونه‌ کنترل کیفیت گردید.

آزمایشگاه مذکور با توجه به مأموریت‌های تعریف شده بر اساس الزامات استاندارد  ۱۷۰۲۵ و اصول حرفه‌ای آزمایشگاهی فعالیت می‌نماید. کلیه‌ فعالیت‌های آزمایشگاه این شرکت، به گونه‌ای تعریف شده است که هیچ یک از فعالیت‌های طرح شده با مأموریت‌ها و اهداف آزمایشگاه دارای تضاد منافع نباشد.