فرم استخدام

راهکارهای نوین برای ساده‌سازی کسب و کارها

کارگاه انتقال تجربه با حضور مهندس محمد مهدی دوستی کارآفرین برتر هرمزگان و موسس شرکت پالایش نفت آفتاب برگزار شد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت پالایش نفت آفتاب؛ این کارگاه با رویکرد پرسش و پاسخ برگزار شد که مهندس مهدی دوستی، کارآفرین برتر استان هرمزگان در این جلسه به انتقال تجربیات خود پرداخت.

شرکت پالایش نفت آفتاب با تعهد به مسئولیت اجتماعی خود، انتقال تجربه به کارآفرینان جوان، شرکت‌های نوپا و افراد دارای ایده برای راه‌اندازی کسب و کار را در اولویت قرار داده است و همیشه در تلاش بوده مسیر رشد و توسعه را با انتقال تجربیات برای این افراد هموارتر کند. که این امر فرصتی مغتنم برای کارآفرینان شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری و کارآفرینان جوان استان هرمزگان بود تا از تجربیات ارزشمند مهندس دوستی در زمینه ساده‌سازی کسب و کارها و افزایش بازدهی بهره‎‌مند شوند.

حاضرین در این جلسه با طرح پرسش‌های مختلف، از تجربیات کارآفرین برتر هرمزگان بهره‌مند شدند و راهکارهای جدیدی برای بهبود عملکرد خود دریافت کردند.

هدف اصلی این رویداد، ایجاد پل ارتباطی میان صنعت و کارآفرینان جوان و نوآور بود تا با بهره‌گیری از دانش و تجربیات افراد موفق، مسیر رشد و توسعه کسب و کارها در استان هرمزگان هموارتر شود. این تعاملات می‌تواند نقش موثری در پویایی و پیشرفت اقتصادی منطقه ایفا کند.

قابل ذکر است؛ در حاشیه این برنامه مهندس محمدمهدی دوستی موسس شرکت پالایش نفت آفتاب، با هدف تقویت ارتباطات و ارتقاء سطح همکاری‌ها، از پارک علم و فناوری هرمزگان بازدید کرد.