فرم استخدام

آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت آفتاب برگزار می‌شود

شرکت پالایش نفت آفتاب با برگزاری آزمون استخدامی 200 نیروی بومی در استان هرمزگان جذب خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شركت پالايش نفت آفتاب؛ این شرکت باهدف توسعه کیفیت و کمیت تولیدات و تأمين نيروي انساني موردنیاز خود در واحدهاي عملياتي و ستادی تعداد 200 نفر از داوطلبان بومی واحد شرایط را در مقاطع مختلف تحصیلی، در رشته‌ها و گرایش‌های مندرج در جدول ذیل از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طريق برگزاري آزمون استخدامی كتبي، مصاحبه تخصصی و گزينش به‌صورت قراردادی در چارچوب قانون كار و تأمين اجتماعي دعوت به همكاري می‌کند.

 

جدول (1): جدول مقاطع و رشته‌های تحصیلی موردنیاز شرکت پالایش نفت آفتاب

مقطـع تحصيلي رشتـه تحصيلي گـرايـش عنوان شغلی جنسیت تعـداد
كارشنـاســي

 

کارشناسی ارشد

مهندسي شيمـي

مهندسی نفت

کلیه گرایش‌ها به‌استثناء صنایع غذایی، بیوتکنولوژی، زیست پزشکی، داروسازی، صنایع شیمی معدنی، HSE، محیط‌زیست و پلیمر کارشناس مرد 60
مهندسی عمران کلیه گرایش‌ها کارشناس مرد 4
مهندسی مکانیک کلیه گرایش‌ها به‌استثناء مهندسی پزشکی(بیومکانیک)، سیستم محرکه خودرو، سازه بدنه خودرو، مکاترونیک، طراحی سیستم‌های دینامیکی خودرو کارشناس مرد 20
مهندسی برق کلیه گرایش‌ها به‌استثناء مخابرات، مهندسی پزشکی(بیوالکترونیک)، مکاترونیک، راه‌آهن برقی کارشناس مرد 10
مهندسی کامپیوتر کلیه گرایش‌ها کارشناس زن/مرد 4
حسابداری کلیه گرایش‌ها کارشناس زن/مرد 4
مدیریت کلیه گرایش‌ها کارشناس زن/مرد 6
مهندسی ایمنی کلیه گرایش‌ها افسر ایمنی مرد 6
مهندسی شیمی گرایش HSE
حقوق کارشناسی کلیه گرایش‌ها، کارشناسی ارشد (گرایش‌های حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق تجارت بین‌الملل، حقوق خصوصی، حقوق نفت و گاز) کارشناس مرد/زن 2
کاردانی مکانیک کلیه گرایش‌ها تکنسین مرد 20
برق الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق تکنسین مرد 10
دپیلم کلیه رشته‌ها کلیه گرایش‌ها اپراتور مرد 48
کاردانی
دیپلم کلیه رشته‌ها کلیه گرایش‌ها آتش‌نشان مرد 6
کاردانی

 

تذکر: متقاضیان رشته شغلی آتش‌نشان باید داراي حداقل قد 175 سانتی‌متر و فیزیک بدنی مناسب باشند، پس از آزمون کتبی و مصاحبه، سنجش آمادگی جسمانی نیز انجام خواهد شد.

1- شرایط عمومی داوطلبان

 • تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و معتقد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سوءپیشینه كيفري که موجب محرومیت اجتماعی شده باشد
 • دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیرپزشکی
 • داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني و عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روان‌گردان، طبق تأیید پزشک معتمد شرکت
 • عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاه‌های دولتی و مراکز وابسته، مؤسسات، شرکت‌ها و نهادهای انقلابی در زمان دعوت بکار.
 • دارا بودن حداکثر 28 سال تمام (متولدین 01/01/1374 به بعد) برای دارندگان مدرک دیپلم، حداکثر 30 سال تمام (01/01/1372 به بعد) برای دارندگان مدرک کاردانی و کارشناسی، حداکثر 32 سال تمام (متولدین 01/01/1370 به بعد) برای مدرک کارشناسی ارشد

تذکر: برای تمامی مقاطع تحصیلی مدت خدمت نظام‌وظیفه به حداکثر سن اضافه می‌شود.

 

 • شرایط اختصاصی

2-1- دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل در مقاطع و رشته گرایش‌های مندرج در جدول (1) از دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوري و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور که به تأیید وزارت علوم رسیده باشد.

تذکر: داوطلبان صرفاً در صورتی می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و گرایش تحصیلی آنان در جدول مقاطع و رشته‌های تحصیلی موردنیاز (جدول 1)، ذکرشده باشد. لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و گرایش رشته تحصیلی آن‌ها در آگهی درج نشده باشد، از ثبت‌نام خودداري نمایند. صورتی که در هر مرحله از فرآیند جذب و به‌کارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آن‌ها با شرایط ذکرشده در آگهی منطبق نباشد، از سایر فرآیند استخدام حذف‌شده و داوطلب حق هیچ‌گونه اعتراضی نخواهد داشت. لذا داوطلبان موظف‌اند در زمان ثبت‌نام با توجه به شرایط اعلام‌شده دقت کافی به عمل‌آورده و از ثبت‌نام در شغل‌هایی که واجد شرایط نیستند، خودداري نمایند.

تبصره 1: ارائه مدارك معادل و افتخاري به‌عنوان مدرك تحصیلی معتبر ملاك عمل قرار نمی‌گیرد.

تبصره 2: رشته و مقطع تحصیلی مندرج در این آگهی استخدام ملاك خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب منتفی تلقی شده و حق هیچ‌گونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. ضمناً شرکت هیچ‌گونه تعهدي نسبت به تعدیل مدرك تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت ندارد.

تبصره 3: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان و تاریخ ترخیص از خدمت نظام‌وظیفه و صدور کارت معافیت دائم قانونی غیرپزشکی می‌بایست حداکثر تا آخرین روز ثبت‌نام باشد.

 • داوطلب بومی

این آزمون مختص داوطلبان بومی استان هرمزگان است. داوطلب بومی استان هرمزگان به فردی اطلاق می‌شود که حداقل دارای یکی از شرایط زیر باشد:

الف: محل تولد یا صدور شناسنامه متقاضی استان هرمزگان بوده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.

ب: متقاضی مدرک دیپلم خود را از استان هرمزگان اخذ کرده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.

ج: متقاضی ساکن استان هرمزگان بوده و حداقل 5 سال در استان سکونت داشته باشد.

تذکر1: ملاك شناسایی شهرستان‌های استان هرمزگان، آخرین تقسیمات کشوري اعلامی وزارت کشور است.

 • آزمون کتبی

کلیه سؤالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به‌صورت چهارگزینه‌ای بوده و ضرایب تمام مواد امتحانی یک است. ضمناً به ازاي هر پاسخ اشتباه به سؤالات، یک‌سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد. از متقاضیان عناوین شغلی اپراتور و آتش‌نشان، فقط آزمون عمومی به عمل خواهد آمد و آزمون تخصصی ندارند.

 • مراحل و مدارک موردنیاز جهت ثبت‌نام

ثبت‌نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ 01/05/1402 لغایت 15/05/1402 با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان و شرکت پالایش نفت آفتاب به آدرس hormozgan.ac.ir و aftabor.com انجام می‌پذیرد. متقاضیان می‌بایست در مدت‌زمان فوق، نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به‌روزهای پایانی خودداري نمایند.

 مطالعه شرایط آزمون

داوطلب متقاضی جذب، می‌بایست در زمان ثبت‌نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی را داشته باشد. اکیداً توصیه می‌شود داوطلبین محترم، قبل از ثبت‌نام، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به ثبت‌نام و پرداخت هزینه آزمون اقدام نمایند. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آزمون از طریق سایت ثبت‌نام صورت خواهد گرفت.

 • ثبت‌نام در آزمون

مراحل ثبت‌نام به‌صورت زیر است:

 • مراجعه به سایت ثبت‌نام به نشانی ac.ir و aftabor.com
 • تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور
 • ارسال عکس: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4 *3 با حجم کمتر از 80 کیلوبایت را اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت‌نام اینترنتی ارسال نماید.
 • پرداخت مبلغ 1750000 ریال (صد و هفتاد و پنج هزار تومان) بابت هزینه ثبت‌نام به‌صورت پرداخت الکترونیکی.

تذکر1: اسکن عکس از روي کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و ..) قابل‌قبول نیست و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند. تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.

تذکر2: هر داوطلب تنها امکان یک‌بار ثبت‌نام و انتخاب فقط یک‌رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت‌نام به‌صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت‌نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور موردقبول نخواهد بود.

تذکر3: هزینه ثبت‌نام به‌هیچ‌وجه مسترد نمی‌گردد.

تذکر4: لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت‌نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت صحت اطلاعات واردشده بر عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، دعوت‌شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک و کپی آن‌ها را به همراه داشته باشند.

تذکر5: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون‌هاي قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً براي داوطلبانی که ثبت‌نام آنان توسط دیگران انجام می‌شود رخ‌داده است، تأکید می‌گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگري به‌جای عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به‌عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

تذکر6: متقاضیان می‌بایست در طول فرآیند جذب به‌صورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه‌ها و نتایج مراحل مختلف، به وب‌سایت ثبت‌نام مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات جذب موجب هیچ‌گونه حقی برای وی نمی‌گردد.

 • زمان توزیع کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از تاریخ 22/05/1402 لغایت 25/05/1402 از طریق سایت ثبت‌نام قابل دریافت است. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به‌منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوي داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجراي آزمون موردبررسی قرار خواهد گرفت.

 • زمان و محل برگزاری آزمون

تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب دریکی از روزهای پنج‌شنبه مورخ 26/05/1402 یا جمعه مورخ 27/05/1402 در شهر بندرعباس است. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان قید خواهد شد.

 • شرایط سنجش افراد و اعلام نتیجه

معرفی داوطلبان جهت بررسی مدارك و سایر مراحل جذب، منوط به کسب حدنصاب لازم در آزمون کتبی است. انتخاب داوطلبان جهت بررسی مدارك و دعوت به مصاحبه تخصصی به میزان چند برابر ظرفیت از میان داوطلبان داراي حدنصاب علمی با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه صورت می‌پذیرد.

تبصره: امتیاز داوطلبان باارزش وزنی چهل درصد براي دروس عمومی و شصت درصد براي دروس تخصصی محاسبه می‌گردد.

تذکر 1: با توجه به اینکه مدارك متقاضیان حسب نیاز شرکت پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان چند برابر ظرفیت از میان داوطلبان داراي حدنصاب علمی با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه بررسی خواهد شد، چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به‌اشتباه یا به‌عمد، اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدي محروم و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وي جلوگیري به عمل خواهد آمد و قرارداد وي فسخ خواهد شد. ضمناً وجه واریزي بابت ثبت‌نام، تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.

تذکر 2: تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هریک از مراحل نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند .

 • مواد آزمون

آزمون عمومی و تخصصی به‌صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی است. مواد آزمون عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی، هوش و استعداد تحصیلی، مبانی کامپیوتر و زبان انگلیسی است. مواد آزمون اختصاصی به شرح مفاد مندرج در جدول (2) خواهد بود.

جدول (2): مواد امتحانی آزمون تخصصی شرکت پالایش نفت آفتاب

مقطـع تحصيلي رشتـه تحصيلي گـرايـش مواد امتحانی
كارشنـاســي

 

کارشناسی ارشد

مهندسي شيمـي

مهندسی نفت

کلیه گرایش‌ها به‌استثناء صنایع غذایی، بیوتکنولوژی، زیست پزشکی، داروسازی، صنایع شیمی معدنی، HSE، محیط‌زیست و پلیمر انتقال حرارت – ترمودینامیک – انتقال جرم و عملیات واحد – سیالات – طراحی راکتور
مهندسی عمران کلیه گرایش‌ها سازه‌های بتنی و فولادی- استاتیک و مقاومت مصالح- نقشه‌کشی و نقشه‌برداری- متره و برآورد
مهندسی مکانیک کلیه گرایش‌ها به‌استثناء مهندسی پزشکی(بیومکانیک)، سیستم محرکه خودرو، سازه بدنه خودرو، مکاترونیک، طراحی سیستم‌های دینامیکی خودرو ترمودینامیک-سیالات-انتقال حرارت-استاتیک-مقاومت مصالح-دینامیک و ارتعاشات
مهندسی برق کلیه گرایش‌ها به‌استثناء مخابرات، مهندسی پزشکی(بیوالکترونیک)، مکاترونیک، راه آهن برقی مدار الکتریکی- بررسی سیستم‌های قدرت- الکترونیک- مدار منطقی-کنترل
مهندسی کامپیوتر کلیه گرایش‌ها سیستم‌عامل – پایگاه داده – شبکه کامپیوتری – امنیت شبکه – ساختمان داده – معماری کامپیوتر – طراحی الگوریتم
حسابداری کلیه گرایش‌ها اقتصاد خرد و کلان- اصول حسابداری-حسابرسی- اصول مدیریت مالی-مبانی ریسک و سرمایه‌گذاری- تجزیه‌وتحلیل صورت‌های مالی
مدیریت کلیه گرایش‌ها تئوری مدیریت-مدیریت منابع انسانی-سیستم‌های خرید- انبارداری و توزیع- اقتصاد خرد و کلان
مهندسی ایمنی کلیه گرایش‌ها آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن – عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار – بهداشت محیط – حریق و روش‌های مبارزه با آن – دفع مواد زاید صنعتی – HSE
مهندسی شیمی گرایش HSE
حقوق کارشناسی کلیه گرایش‌ها، کارشناسی ارشد (گرایش‌های حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق تجارت بین‌الملل، حقوق خصوصی، حقوق نفت و گاز) حقوق کار و حقوق اداری- حقوق تجارت- حقوق مدنی- آیین دادرسی مدنی- آیین دادرسی کیفری
کاردانی مکانیک کلیه گرایش‌ها انتقال حرارت-مکانیک سیالات –ترمودینامیک- استاتیک- سیستم کنترل تأسیسات
برق الکترونیک، کنترل و ابزار دقیق مدارهای الکتریکی– الکترونیک – مدار منطقی- ابزار دقیق- ماشین‌های الکتریکی
دپیلم و کاردانی (اپراتور) کلیه رشته‌ها کلیه گرایش‌ها زبان و ادبیات فارسی- هوش و استعداد تحصیلی- مبانی کامپیوتر- زبان انگلیسی- ایمنی در محیط کار
دیپلم و کاردانی (آتش‌نشان) کلیه رشته‌ها کلیه گرایش‌ها

 

 • سایر شرایط و تذکرات لازم
  • لازم است داوطلبان گرامي در مرحله ثبت‌نام اينترنتي در تكميل اطلاعات دقت نمايند. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات در فرم ثبت‌نام به‌صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود. دعوت‌شدگان براي مصاحبه بايستي اصل و كپي تمامی مدارک (ازجمله مدرک تحصیلی، کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، مدارکی دال بر بومی بودن) را به همراه داشته باشند. در هر مرحله از فرآیند جذب محرز شود که داوطلب به‌اشتباه یا به‌عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم جذب (قرارداد)، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌گردد. لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت‌نام به‌هیچ‌عنوان مسترد نخواهد شد.
  • هر فرد تنها حق ثبت در یک‌رشته و گرایش را دارد.
  • شرکت هیچ‌گونه تعهدی در قبال تأمین اسکان پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.
  • ارزش مدرک تحصیلی پذیرفته‌شدگان برابر مدرک تحصیلی خواهد بود که در این آگهی ذکرشده است. مدارک تحصیلی کمتر یا بالاتر در رشته‌های تحصیلی اعلام‌شده در این آگهی موردقبول نخواهد بود. همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  • براي شغل آتش‌نشان، ارزیابی آمادگی جسمانی فردي بر اساس تست‌هاي عمومی (پرش طول، دوي 4*9 متر، دوی 45 متر، درازنشست، بارفیکس یا کشش از میله، تست انعطاف تنه به جلو) و تست تخصصی و عملی و معاینات پزشکی ویژه آتش‌نشانان انجام‌شده و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را کسب نموده باشند جهت مراحل بعدي معرفی می‌گردند.
  • پس از طي مراحل جذب و معاينات طب صنعتي، پذیرفته‌شدگان نهايي جهت شركت در دوره‌هاي آموزشي علمي و عملي (دوره سه ماه آزمایشی) معرفي خواهند شد كه در صورت موفقيت‌ در دوره‌هاي مذكور در اين مرحله اقدام لازم به‌منظور استخدام نهایی آنان توسط شركت پالایش نفت آفتاب صورت خواهد پذيرفت. بدین ترتیب قبل از مراحل پیش‌گفته همچنين پيش از طي نمودن موفقيت­آميز دوره­هاي آموزشي، شركت هيچ­گونه تعهدي من‌جمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.
  • مزایایی که برای منتخبینی که وارد دوره آزمایشی می‏شوند در نظر گرفته‌شده عبارت‌اند از: پرداخت حداقل حقوق وزارت کار طی دوره سه‌ماهه آزمایشی، بیمه تأمین اجتماعی و سرویس ایاب و ذهاب از شهر بندرعباس تا محل شرکت و بلعکس.
  • نحوه تشخیص شرایط افراد بدو استخدام بر اساس خود اظهاری است. علی‌هذا چنانچه حسب استعلامات انجام‌شده خلاف آن ثابت شود افراد موصوف در هر مرحله از استخدام که باشند حذف و افراد حائز شرایط بعدي جایگزین خواهند شد.
  • داوطلب متقاضی جذب، می‌بایست در زمان ثبت‌نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این آگهی را داشته باشد. اکیداً توصیه می‌شود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روي سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آزمون از طریق سایت دانشگاه هرمزگان صورت خواهد گرفت.
  • فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان و ایثارگران طبق مقررات موضوعه از امتیازات مربوطه برخوردار خواهند بود.
  • افرادی که در آزمون کتبی/ مصاحبه فنی/ تخصصی/ گزینش و معاینات طب صنعتی موفق به کسب نمره قبولی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره آموزشی و شروع بکار، تعهدات محضری و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد را ارائه کنند.
  • در صورتیکه که فرد پس از طی کردن دوره‌های آموزشی، از ادامه خدمت انصراف دهد، کلیه هزینه‌های آموزشی، خدماتی و سایر هزینه‌های مرتبط به تشخیص شرکت از انصراف دهنده و یا ضامن وی وصول خواهد شد.
  • مجدداً تأکید مي‌گردد كه استخدام صرفاً بر اساس آئين­نامه و مقررات شركت پالایش نفت آفتاب است.
  • نتایج آزمون کتبی به‌صورت چند برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچ‌گونه حق جذبی برای داوطلب ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه فنی/ تخصصی، معاینات طب صنعتی و گزینش و دیگر استعلام‌های موردنیاز و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد. بنابراین شرکت پالایش نفت آفتاب هیچ‌گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت ریزش یا انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره بر اساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.
  • در صورت عدم کسب امتیاز لازم در هر یک از مراحل استخدامی، تعهدي جهت استخدام متوجه این شرکت نیست و در صورت عدم پذیرش در هریک از مراحل استخدامی فرآیند استخدام ایشان پایان می‌پذیرد.
  • مدرک تحصیلی داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام‌وظیفه و یا کارت معافیت دائم غیرپزشکی آنان بعد از آخرین روز ثبت‌نام باشد، به‌هیچ‌وجه مورد تائید و پذیرش قرار نخواهد گرفت.
  • مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های دولتی، آزاد اسلامی، پیام نور، غیرانتفاعی و دانشگاه جامع علمی کاربردی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی می‌بایست به تأیید مراجع ذی‌ربط برسد. همچنین مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور می‌بایست به تائید اداره کل دانش‌آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
  • چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات و اطلاعات غیرواقعی در فرم ثبت‌نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی(حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع به‌کارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
  • با توجه به اینکه مدارك متقاضیان حسب نیاز شرکت پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان چند برابر ظرفیت از میان داوطلبان داراي حدنصاب علمی با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه بررسی خواهد شد، چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به‌اشتباه یا به‌عمد، اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدي محروم و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وي جلوگیري به‌عمل‌آمده و قرارداد وي فسخ می‌شود.
  • قرارداد استخدام به‌صورت موقت و در چارچوب قانون اداره کار و تأمین اجتماعی خواهد بود.
  • در صورت انصراف از ادامه خدمت در شرکت در طول مدت تعهد، کلیه هزینه‌هاي آموزشی، خدماتی و سایر هزینه‌هاي مرتبط از انصراف دهنده اخذ خواهد شد.
  • ضروري است داوطلبان به هنگام حضور و شرکت در جلسه آزمون، علاوه بر کارت ورود به جلسه، کارت ملی خود را نیز همراه داشته باشند.
تاریخ ثبت‌نام، توزیع کارت و برگزاری آزمون کتبی
ثبت‌نام در سامانه و اخذ کد رهگیری 01/05/1402 لغایت 15/05/1402
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون 22/05/1402 لغایت 25/05/1402
برگزاری آزمون کتبی هر داوطلب 26/05/1402 یا 27/05/1402
سایر مراحل جذب متعاقباً اعلام خواهد شد